مجتمع آموزشی تارا | سپدارهمکاران سیستم - مجتمع آموزشی تارا
امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۱۷:۳۳ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ | ساعت انتشار : ۱۴:۱۰ | کد خبر : 3870


 •   حسابداری


  سپدارهمکاران سیستم

  – حسابداری – دریافت و پرداخت – مشتریان و فروش – تامین کنندگان و انبار – تولید – حقوق و دستمزد – حسابداری پیمانکاری ادامه مطلب … همچنین زیر سیستم های قابل افزودن به مجموعه نرم افزارهای سپیدار به شرح زیر می باشند: ردیابی: پیش نیاز این زیر سیستم، نرم افزار تامین کنندگان و انبار […]
  – حسابداری
  – دریافت و پرداخت
  – مشتریان و فروش
  – تامین کنندگان و انبار
  – تولید
  – حقوق و دستمزد
  – حسابداری پیمانکاری
  index

  ادامه مطلب …

  همچنین زیر سیستم های قابل افزودن به مجموعه نرم افزارهای سپیدار به شرح زیر می باشند:
  ردیابی: پیش نیاز این زیر سیستم، نرم افزار تامین کنندگان و انبار است.
  دو واحدی: پیش نیاز این زیر سیستم، نرم افزار تامین کنندگان و انبار است. با استفاده از این زیر سیستم انبار می توانید برای یک کالا بیش از یک واحد سنجش تعریف کنید.
  ارزی: پیش نیاز این زیر سیستم، نرم افزار حسابداری است. با استفاده از این زیر سیستم حسابداری می توانید اسناد و اطلاعات تمامی نرم افزارهای خود را با ارزهای مختلف ثبت کنید.
  همچنین سپیدار امکان استفاده از امکانات زیر را نیز برای شما مهیا کرده است:
  تعداد کاربر: در این بخش شما می توانید با توجه به نیاز خود تعداد کاربران همزمان را انتخاب کنید. در صورت انتخاب تعداد کاربر ٤، ۸ و یا ۱۲ از تخفیف ویژه بهره مند خواهید شد.
  چند شرکت همزمان: با خرید سپیدار امکان ثبت و نگهداشت اطلاعات دو شرکت به صورت همزمان به شما داده خواهد شد. در صورت نیاز به ثبت اطلاعات بیش از دو شرکت می توانید از این امکان استفاده کنید.در صورت نیاز به ثبت اطلاعات بیش از دو شرکت می توانید تعداد شرکت مورد نیاز خود تا سقف ۱٠ شرکت را وارد کنید. در صورت نیاز به نگهداشت اطلاعات بیش از ۱٠ شرکت با واحد فروش سپیدار سیستم به شماره ۸۱٠۲۲۲۲۲-٠۲۱ تماس حاصل کنید.
  قفل مشاهده: این قفل به شما امکان مشاهده اطلاعات ثبت شده بدون امکان تغییر اطلاعات را می دهد.(این قفل را می توانید در اختیار حسابرسان خود قرار دهید.)
  نسخه زبان انگلیسی: با استفاده از این امکان می توانید از نسخه انگلیسی سپیدار استفاده کنید. در این نسخه علاوه بر امکان استفاده از تاریخ میلادی، کلیه فرمها و گزارشات بر اساس زبان انگلیسی قابل دسترسی و استفاده است.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "سپدارهمکاران سیستم"